تست استقامت باتری نسخه دوسیمکارته اسمارت فون Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

تست استقامت باتری نسخه دوسیمکارته اسمارت فون Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

  ۵ عکس    

همانطور که می دانید اسمارت فون Lumia 640 XL مایکروسافت دارای تراشه متوسط Snapdragon 400 است. بعلاوه درون نمایشگر 5.7 اینچی IPS با تکنولوژی ClearBlack بسته بندی شده و شامل دوربین 13MP ZEISS، باتری به ظرفیت بالای 3,000mAh می باشد. با توجه به چنین ظرفیتی انتظار عمر باتری طولانی را از دستگاه مایکروسافت داریم.

ما نسخه دوسیمکارته 3G اسمارت فون Lumia 640 XL را در اختیار داریم که از dual-standby پشتیبانی نموده، چنانکه یکی از سیمکارتها در شبکه 3G و دیگری در حالت GSM کار می کند. نسخه دو سیمکارته LTE این گوشی، همچنین نسخه تک سیمکارته 3G و LTE این دستگاه وجود دارد.

اولین بخش ازمون، مکالمه 3G است که برای 29:46 ساعت استقامت کرده است.

مکالمه: استقامت باتری موبایل Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

در ازمون وبگردی IE11 گرچه امتیاز بنچمارک فوق العاده ای را کسب نکرده، اما در استفاده در دنیای واقعی بسیار سریع است. با اجرای اسکریپت خودمان که زمان اجرای وبگردی استاندارد را تخمین می زند، دستگاه Lumia 640 XL برای مدت زمان نسبتا خوب 10 ساعت دوام اورده است.

وبگردی: استقامت باتری موبایل Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

در ازمون پخش فیلم، با پخش یک حلقه ویدئو به مدت زمان 8 ساعت و 40 دقیقه دوام اورده، قبل از اینکه توان باتری به نقطه بحرانی 10 درصد برسد. این امتیاز تحت تاثیر نمایشگر بزرگ دستگاه است، اما همچنان قادر به تماشای 4 فیلم بلند هستیم.

تماشای فیلم: استقامت باتری موبایل Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

Lumia 640 XL در تست استقامت dual-SIM standby عالی کار کرده، چنانکه تقریبا 11 روز دوام اورده است و اگر شما تصمیم به استفاده از یک سیمکارت دارید، برای یک روز یا بیشتر از مدت 11 روز دوام می آورد.

استقامت کلی دستگاه Lumia 640 XL Dual SIM نیز 74 ساعت براورد شده، یعنی اگر یک ساعت از وقت خود را در هر روز به هر یک از بخشهای وبگردی، تماشای ویدئو و مکالمه اختصاص دهید دستگاه مایکروسافت تا 3 روز دوام خواهد اورد. با استفاده یک سیم کارت نیز 2-3 ساعت بیشتر از این مدت زمان دوام می آورد.

استقامت باتری موبایل Lumia 640 XL Dual SIM مایکروسافت

منبع : gsmarena
qr کد
   لومیا تست-عمر-باتری باتری مایکروسافت موبایل

ثبت نظر جدید     در پاسخ به   علی  
سوال امنیتی