دو نتیجه متفاوت از تست سقوط اسمارت فون گلکسی اس Galaxy S4 سامسونگ!!!

دو نتیجه متفاوت از تست سقوط اسمارت فون گلکسی اس Galaxy S4 سامسونگ!!!

یکشنبه، ۰۸ اردیبهشت ۱۳۹۲ ۰۶:۵۱
  ۳ عکس     ۲ فیلم    

آخرین گوشی هوشمند و پرچمدار تولید کننده ی کره جنوبی، در حال حاضر در سراسر جهان در دسترس می‌باشد و صحبت از قابلیت‌ها و ویژگی‌های این دستگاه از زمان رونمایی اش تا کنون، در هر جایی شنیده می شود. همچنین به خاطر آزمون هایی که توسط علاقه‌مندان به تکنولوژی، از جنبه‌های مختلف ظاهری و ویژگی‌های داخلی این گوشی انجام گرفته، این نسل چهارم از گوشی های هوشمند Galaxy S، تا به حال در کانون توجهات بسیاری قرار داشته است.

هم‌اکنون Galaxy S4، در سراسر جهان عرضه شده است و اگر شما در حال برنامه‌ریزی برای خرید یک گوشی هوشمند خوب مانند این اسمارت فون قوی هستید، ممکن است علاقه‌مند به مشاهده ی چگونگی عملکرد این گوشی در یک آزمون سقوط از ارتفاع باشید.

در این آزمایش، Samsung Galaxy S4 از دو ارتفاع متفاوت انداخته شده که به طرز شکفت انگیزی یا شایدم عادی – برای کسانی که به سامسونگ اطمینان کامل دارند –، محافظ جدید نمایشگر Gorilla Glass 3، بدون هیچ آسیب دیدگی و کاملاً سالم باقی مانده بود.

در اینجا نیز می‌توانید ویدئویی از آخرین تست سقوط گلکسی S4 را مشاهده نمایید که اثباتی بر عملکرد خوب این گوشی در برابر ضربه‌های احتمالی است:

دانلود کلیپ (۱۱ مگابایت)

برای بررسی کامل این گوشی هوشمند، می‌توانید اینجا را مطالعه نمایید.


همچنین می توانید آزمون سقوط دیگری از Galaxy S4 و آیفون 5 را در سه حالت بیرون آوردن از جیب، کار با گوشی و در حال مکالمه مشاهده نمایید که نتایج جالب توجه و متفاوتی را دربرداشته است.

دانلود کلیپ (۱۰ مگابایت)

همانطور که مشاهده کردید، دو آزمون انجام شده، نتایج متفاوتی را برای گلکسی S4 نشان داده اند که البته ممکن است این آزمایش ها در سایر شرایط مختلف، نتیجه های دیگری نیز داشته باشند. بنابراین ما تصمیم گیری در مورد مقاومت این گوشی ها در برابر ضربه را برعهده شما قرار می دهیم.

منبع : gsmarena
qr کد
   موبایل apple سامسونگ iphone مقایسه گلکسی تست سخت افزار

ثبت نظر جدید     در پاسخ به   علی  
سوال امنیتی