اولین بررسی ها و تست سرعت  HTC ONE

اولین بررسی ها و تست سرعت HTC ONE

جمعه، ۲۵ اسفند ۱۳۹۱ ۱۲:۱۰
  ۸ عکس    

در حالی که HTC ONE قادر به اتصال به شبکه های LTE می باشد، اما نرم افزارهای رادیویی آن برای این شبکه تنظیم نشده است بلکه از باند اروپایی V II در فرکانس 2600MHz استفاده می کند. در واقع این مدل از شبکه های 3G با فرکانس 850/1900MHz به خوبی پشتیبانی می کند. تصویر زیر تست سرعت از این مدل را نشان می دهد:

htcone

HTC ONE یک گوشی مجلل است و با در دست گرفتن آن لوکس بودنش احساس می شود، هرچند که دکمه ی power آن که در قسمت بالا و سمت چپ قرار دارد، ممکن است باعث سختی کاربران باشد و به نظر مکان مناسبی نیاید.

htcone

صفحه نمایش با رزولیشن 1080p از بهترین صفحه های نمایش های موجود در حال حاضر است که نگاه کردن به آن مانند خیره شدن به نقاشی های دیواری است. اما کیفیت 1080p به نظر برای دستگاهی با این سایز افراطی است. طول عمر باتری HTC ONE با صفحه نمایشی با کیفیت 720p می توانست بهتر حفظ شود ولی پرش از WVGA یا QHD به 720p باعث ایجاد تغییر موثری در نسل جدید گوشی نمی شد.

htcome

جزئیات دقیق طراحی بدنه ی آلومینیومی دستگاه حیرت انگیز است از اسپیکرهای استریو جلو گرفته تا لبه های اریب شیب دار آن. دستگاه به طور کامل آلومینیومی نمی باشد، دو قطعه بیرونی پلی کربنات در آن وجود دارد که آن را شبیه یک بیسکوییت کرده است اما نهایتا از زیبایی آن نمی کاهد.

htcone

این گوشی خیلی بزرگ نیست اما در مواردی مجبور می شوید با دو دست از آن استفاده کنید. این مدل از نوع گوشی های هوشمند 4.7اینچی است بنابراین احتمالا مشتاقان iphone Match به دلیل استفاده از یک گوشی بزرگتر، از آن استقبال می کنند. یک شارژر ثانویه نیز در این دستگاه برای اطمینان از توانایی کار در کل روز، بکار می رود.

راه اندازی دو دکمه ی خازنی گوشی، مستلزم یک دکمه ی مجازی برای برنامه هایی است که هنوز تکمیل نشده اند. و چون دکمه ی سومی برای دستیابی به منو وجود ندارد ممکن است با آن دچار مشکل شوید. در زمانی که X ONE عرضه شده بود، با اینکه بسیاری از برنامه های محبوب ارتقا پیدا کرده بودند، اما به برنامه های عامه پسندی مانند فیس بوک و توییتر توجه زیادی نشده بود.

htcone

بلندگوهای این مدل از هر گوشی هوشمند دیگر و همچنین هر تبلت و لپتاپ رقیب فراتر است.کیفیت عکس با شفافیت 4MP نیز از ویژگی های فوق العاده آن است.

HTC ONE میتواند یک پروژه موفق یا یک شکست برای کمپانی HTC باشد. تاکنون که به نظر می رسد با حمایت مشتریان متعصب و پتانسیل بالقوه HTC، شرکت با موفقیت عمل کرده است.

htcone

منبع : mobilesyrup
qr کد
   htc اندروید موبایل

ثبت نظر جدید     در پاسخ به   علی  
سوال امنیتی