بهترین گجت های آشپزخانه برای خرید در سال 2013 (قسمت اول)

بهترین گجت های آشپزخانه برای خرید در سال 2013 (قسمت اول)

چهارشنبه، ۱۱ بهمن ۱۳۹۱ ۱۴:۴۶
  ۱۱ عکس    

1. بهترین کباب پزها: کباب پزTefal XL

کباب پزTefal XL

کباب پز Tefal، مجهز به یک ترموستات دستی می باشد. شما می توانید به دو صورت از این دستگاه استفاده کنید، در باز و به سبک hotplate(صفحه داغ) و یا به روش مرسوم استفاده از آن.

قیمت: 90 پوند | لینک: tefal.co.uk

2. بهترین مایکروویوها: +Gorenje iChef

مایکروویو +Gorenje iChef

این فر جدید که با صفحه نمایش لمسی کنترل می شود، می تواند هر یک از 65 وعده غذایی که از پیش برنامه زیری شده است را برای شما تهیه کند، به شما می گوید که چه زمانی مواد لازم را اضافه کنید و دستورات پخت را می دهد، تا غذا آماده شود. در ضمن شما می توانید 150 برنامه غذایی مختص خودتان را برای این فر تعریف کنید.

قیمت: اعلام در فرم درخواست | لینک: gorenje.co.uk

3. بهترین مایکروویوها: LG MC8088HL

مایکروویو LG MC8088HL

اولین فر مایکروویو ترکیبی در جهان با استفاده از دو فن برای پخت غذای بیشتر. مایکروویو همرفتی ™LG DuoChef، ترکیبی است از مایکروویو با فر، کباب پز و تکنولوژی double convection تا از پخت کامل مواد غذایی اطمینان حاصل شود. این مایکروویو همان کارایی فرهای بزرگ را دارد در حالی که فضای کمتری را اشغال می کند.

قیمت: 240 پوند | لینک: lg.com/uk

4. بهترین مایکروویوها: SousVide SVS-10LS Supreme

 مایکروویو SousVide SVS-10LS Supreme

به نظر این فر آبی مکانیزم پیچیده ای دارد اما اینطور نیست و استفاده از آن بسیار ساده می باشد. شما گوشت را در کیسه ای قرار می دهید و آن را در آب غوطه ور کرده و فر را بر مدت زمان پخت دلخواه تان تنطیم می نمایید. دیگر نیاز به هیچ کاری نیست. مطمئن باشید شما تا به حال طعمی نظیر این گوشت ترد شده، نچشیده اید!!! :)

قیمت: 349 پوند | لینک: johnlewis.com

5. بهترین میکسرها: Kenwood ‘Fire Cracker’ kMix KMX84 Food Mixer

این میسکر 500 واتی از جنس آلومینیوم، سبکی نو برای آشپزخانه شما به ارمغان می آورد. سیستم الکترونیکی کنترل سرعت پیشرفته این میکسر به شما کمک می کند تا با دقت و به طور یکنواخت به سرعت مورد نظرتان برسید، بدون اینکه مواد داخل ظرف به بیرون ریخته شود. همچنین برای افزایش ایمنی، زمانی که سر میکسر به طرف بالا برداشته شود، میکسر به طور خودکار متوقف می گردد.

قیمت: 400 پوند | لینک: kenwoodworld.com/uk

6. بهترین Mixerها: میکسر ایستادهٔ KitchenAid Artisan

میکسر ایستادهٔ KitchenAid Artisan

صدای هنر زیبای نان و شیرینی پزی با میکسری به سبک قدیمی. این میکسر دارای بدنه ای زیبا و مقاوم است، به خصوص این که این محصول در 26 رنگ متفاوت طراحی شده و به شما حق انتخاب رنگ متناسب با سلیقه تان را می دهد.

قیمت: 399 پوند | لینک: kitchenaid.co.uk

7. بهترین Mixerها: Magimix Le Mini Plus

Magimix Le Mini Plus

این Mixer، ترکیبی از تیغه های Sabatier همراه با همه عملکردهای مورد انتظار شما را از Magimix با اثر فشرده سازی بیشتر و همچنین حق انتخاب میان 11 رنگ متنوع، ارائه می دهد.

قیمت: 140 پوند | لینک: magimix.com

8. بهترین آبمیوه گیری ها: آبمیوه گیری دستی Z-Star

 آبمیوه گیری دستی Z-Star

برخلاف مزه نامطلوب wheatgrass(ماده ای غذایی که از جوانه گندم بدست می آید)، طرافداران آن، از مزایای این ماده گیاهی برای سلامتی انسان سخن می گویند. خوشبختانه این آبمیوه گیری تنها برای خمیر کردن wheatgrass بکار نمی رود و شما می توانید هر نوع میوه یا سبزی را به آن اضافه کنید البته میوه ها باید از قبل پوست و خرد شده باشند.

قیمت : 99 پوند | لینک: tribest.com

9. بهترین آبمیوه گیری ها: آبمیوه گیری OrangeX

 آبمیوه گیری OrangeX

این گیره ساده اما موثر به خوبی گوشت درون مرکبات را فشرده می سازد. روش استفاده از آن به این صورت است که ابتدا میوه را نصف کرده و روی پایه مخصوص درون گیره قرار می دهید. با فشار دادن اهرم، به راحتی و با سرعت، آبمیوه ای طبیعی و تازه در اختیار شماست، به علاوه این حرکت، می تواند به عنوان ورزش صبحگاهی برای شما محسوب گردد. در پایان نیز به راحتی و با حداقل زحمت قابل شستشو می باشد.

قیمت: 109 پوند | لینک: frozendrink.com/orangex

10. بهترین آبمیوه گیری ها: L’Equip 215 XL

 آبمیوه گیری L’Equip 215 XL

سبزیجات خرد نشده و میوه را درون این آبمیوه گیری فرانسوی با دهانه عریض بریزید تا دستگاه مانند رنده نجاری تمام آنها را خرد کند. از مزایای این آبمیوه گیری سرعت فوق العاده بالای آن است اما صدای زیادی تولید می کند و همچنین به علت حرارت اصطکاکی تولید شده توسط تیغه ها، ممکن است کارایی خوب خود را از دست بدهد.

قیمت: 109 پوند | لینک: lequip.com

منبع : T3
qr کد

ثبت نظر جدید     در پاسخ به   علی  
سوال امنیتی